Praca w PTPA!

Stowarzyszenie Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego (PTPA) poszukuje prawnika/prawniczki do projektu „Wsparcie prawne dla ofiar dyskryminacji” na okres od maja 2011 roku do lutego 2012.

Podstawowe obowiązki:

udzielanie porad prawnych z zakresu prawa antydyskryminacyjnego (a także w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy i prawa karnego)
przygotowywanie opinii prawnych
pomoc w przygotowaniu pism procesowych
współpraca z prawnikami i prawniczkami z PTPA przy innych projektach prawnych prowadzonych przez stowarzyszenie

Wymagania podstawowe:

Wykształcenie prawnicze
Znajomość przepisów prawa antydyskryminacyjnego (m.in. Kodeks pracy, Ustawa o wdrażaniu niektórych przepisów Unii Europejskiej w zakresie równego traktowania, Kodeks cywilny, Kodeks karny)
Znajomość prawniczego języka angielskiego

Mile widziane:

Doświadczenie w udzielaniu poradnictwa prawnego
Doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej
Zainteresowanie tematyką praw człowieka oraz zakazem dyskryminacji

Oferujemy:
Ciekawą pracę w zespole prawników i prawniczek
Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, zlecenie lub umowę o dzieło
Możliwość dalszego rozwoju w zakresie stosowania przepisów prawa antydyskryminacyjnego, również przy kolejnych projektach dot. praw człowieka
Wynagrodzenie w wysokości 1280 zł brutto ( 48 godz. w miesiącu, dwa dyżury w tygodniu)

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres kbogatko@ptpa.org.pl z dopiskiem REKRUTACJA do dnia 10 maja 2011 roku.

PTPA skontaktuje się jedynie z wybranymi osobami celem dalszego postępowania rekrutacyjnego.

Prosimy dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Partnerzy i sponsorzy