Menu

PTPA od teraz także na Patronite

Codziennie z ogromną pasją i zaangażowaniem walczymy o wartości, w które wierzymy – wolność, równość oraz tolerancję. 
 
Nasza organizacja już od 15 lat bezpłatnie wspiera osoby, które doświadczają dyskryminacji z różnych powodów – ze względu na wiek, płeć, stan zdrowia, orientację seksualną, pochodzenie czy światopogląd. To dziesiątki postępowań, w których bierzemy udział i setki udzielonych porad. 
 
Tylko w 2020 roku zespół prawny PTPA udzielił 230 porad prawnych. Nasze wygrane sprawy nie tyko kształtują orzecznictwo sądowe, ale też są komentowane w mediach, dzięki czemu oprócz wspierania indywidualnych osób udaje nam się nagłaśniać ważne tematy społeczne.
 
Wiemy, że idea naszej działalności jest bliska wielu osobom. W sytuacji w której pozyskanie grantów na prowadzenie działalności organizacji takich jak nasza, jest coraz większym wyzwaniem, zapraszamy Was do współpracy. Zasady są bardzo proste: Wy dołączacie do grona Patronów i Patronek PTPA, a my dalej robimy swoje.
 
Patroni PTPA to osoby, które poprzez portal Patronite deklarują przekazanie regularnie lub jednorazowo dobrowolnej kwoty na rzecz naszej działalności. Każda, nawet najmniejsza wpłata, to realne wsparcie dla osób dyskryminowanych. Wystarczy założyć konto, wybrać kwotę oraz formę płatności. Co miesiąc z Państwa konta zostanie pobrana zadeklarowana kwota. 
 
Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.patronite.pl/PTPA
 
Dziękujemy, za Wasze wsparcie.
 
r.pr. Karolina Kędziora
adw. Anna Mazurczak
r.pr. Katarzyna Bogatko
Członkinie zarządu PTPA

Partnerzy i sponsorzy