Oferta pracy w PTPA!

Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego (PTPA) wraz z Fundacją Trans-Fuzja poszukuje studenta/studentki prawa do pracy na stanowisku asystenta/asystentki projektu dotyczącego praw osób transpłciowych. Projekt polega m.in. na badaniu akt sądowych dotyczących sądowej korekty płci, wywiadach z osobami transpłciowymi oraz opracowaniu raportu na ten temat.

Zadania asystenta/asystentki:
- bieżąca współpraca z koordynatorami projektu
- bieżące administrowanie projektem
- współpraca z ekspertami wykonującymi działania w projekcie
- kontakt z sądami i ustalanie wizyt eksperta celem badania akt sądowych
- współpraca przy tworzeniu raportu nt. praw osób transpłciowych
- współpraca przy konkretnych sprawach dotyczących nierównego traktowania

Wymagania:
- student/studentka co najmniej 4 roku prawa
- podstawowa znajomość zagadnień praw człowieka osób transpłciowych
- zainteresowanie problematyką praw człowieka w szerszym zakresie
- umiejętności organizacyjne
- doświadczenie w pracy dla organizacji pozarządowej mile widziane (ale nie jest koniecznym warunkiem)

Oferujemy:
- pracę w wymiarze 11 miesięcy po 2 dni w tygodniu / 7 godzin dziennie
- wynagrodzenie w wysokości 1200 zł brutto (forma umowy do uzgodnienia)
- pracę w ramach ciekawego projektu oraz współpracę z ekspertami w dziedzinie praw człowieka
- możliwość ewentualnego przedłużenia współpracy w ramach innych projektów prowadzonych przez PTPA lub Fundację Trans-Fuzja

Termin rozpoczęcia współpracy – od zaraz!

Oferty wraz CV prosimy przesyłać do 10 lipca 2012 r. na adres: ksmiszek@ptpa.org.pl

Z wybranymi kandydatami/kandydatkami PTPA skontaktują się po 10 lipca celem umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

Partnerzy i sponsorzy